Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Data na jednom místě

Ahoj lidi potřeboval bych poradit máme doma tři pc připojené na jednu wifi a jedno přes kabel. Problém je takový že když třeba uložím fotky na jedno pc a chtěl bych si je pak prohlédnout na druhém musím si to přetahovat přes flashku. Zkrátka bych chtěl mít doma něco do čeho budu ukládat všechny fotky a data a mít k tomu přístup ze všech počítačů, ale abych do toho mohl jen já takže přístup přes heslo nebo jiné zabezpečení. Dělá se něco takového, případně návrhy děkuji za pomoc

Nějak nevím co více prozradit, nejsem zrovna expert. Ale můžu říct že bych si představoval místa kam ze všech tří počítačů uložím data a budu k nim mít ze všech počítačů přístup, což je ten NAS pokud to dobře chápu