Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prohlížeč Maxthon

Dobrý den včera po úspěšným opravení windowsu jsem zapnul prohlížeč Maxthon vše v poho vypnu ho zapařím nějaký hry a po opětovným zapnutí jse ukázala jen šablona jak josu tam záložky atd. a hned se vypne zkoušel jsem přeinstalaci opravit kompatibilitu spustit jako správce atd. snad už všechno a nevím co s tím

Děkuji za všechny rady předem.

Tak asi to opravenie windowsu nebolo moc uspesne.
Ako prve by som skusil kontrolu disku na chyby, ako druhe rozmyslat ze preco sa opravoval windows a co tam bolo posahanae, prip. sfc /scannow, alebo preinstalit windows.
P.S. prip. skusil by som obnovu systemu o par dni nazad, ak mas nejaky bod obnovenia.