Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CyanogenMod

Zdravím prosím o radu, snažím se přeinstalovat OS na mobilu.

https://cyanogenmod-installer.en.uptodown.com/wind ows
odtud jsem stahnul program do mobilu (bezi OK) a do PC (zde mám problém).

zde: get.cm jsem si stahnul CyanogenMod Build.

V mobilu mě to navedlo v pořádku až k hlášce že mám odpojit kabel mezi mobilem a PC, další hláška je že mám otevřít na PC web get.cm (kde stahnu OS).

Zapl jsem tedy ten program i do PC , ale on se zapne a za par sekund se vypne (updating a zavře se).

Ví někdo poradit co dělám špatně?

NB win 10, 64 bit.
Mobil Galaxy S III GT-I9300

"Press and hold Press Volume UP + Home Button + Power Key at the same time to boot into Recovery mode."
dle linku "https://devs-lab.com/install-cyanogenmod-13-in-gal axy-s3-i9300.html"

nic na zálohu tam nemám, ani na instalaci

Android system recovery <3e>
Volume up/down to move highlight; power button to select.

- reboot system now
- apply update from ADB
- apply update from external storage
- wipe data/factory reset
- wipe cache partition
- apply update from cache

Download CyanogenMod 13 & GApps for Galaxy S3 I9300

1. CyangeonMod 13 ROM: Download.
2. GApps for CM 13 Galaxy S3: Gapps 6.0 (ARM/6.0/Mini) Do not boot the ROM before flashing these, or you will have to factory reset. For Now on Tap, use mini or higher

z toho chapu ze kdyz nemam GApps tak se mobil instalaci cyanogenmodu bez gappsu vrati do tovarniho nastaveni?

ja jsem ho tam nedal - je tam potreba?

Mobil zatim funguje v poradku , CyanogenMod v poradku nainstalovan

na netu jsem se dočetl ze to děla verze TWRP , že mam jít na verzi 2.8.6.0 (ja mel vezri twrp-3.0.2-1-i9300)

myslim ze u vyssi verze by to melo byt opravene, protoze tam psali ze problem byl objeven u verze 2.8.6.1 - 2.8.7.0 (detekovaní Sim karty)

aktualne mam problem ze nejde rootnout, rootoval jsem to skrze ODIN - slo to
a tedka my ten program SUPERSU pise ze Binarni soubor SU neni nainstalovan a SuperSU ho nemoze nainstalovat.

takze nemohu ani v TWRP preinstalovat TWRP protoze nemam pravo ROOT