Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Elektrická kytara po připojení do PC nehraje

Zdravím,
nedávno jsem od známého dostal starší elektrickou kytaru, se kterou jsem se chtěl učit hrát. Koupil jsem si Rocksmith 2014 i s realtone kabelem. Rocksmith nainstalovaný je, drivery kabelu taky, ale když kytaru připojím, vidím ve Zvucích (mám Win10) připojený kabel (viz. screenshot), ovšem ať hraju, jak chcu, ukazatel zvuku se ani nehne. Zkoušel jsem to přímo v Rocksmithu, taky nic.

Nevíte co s tím? Kabel je připojený přes originální adaptér, co přišel s ním, do USB.

A az si tam navolis ten rocksmith USB, tak si aj skus dole konfigurovat a aj nastaveni, ci tam neni napriklad zosilenie, alebo take veci (a aj knoflik na gitare daj na max)
A overil by som si ze ci tie ovladace vobec maju fungovat na Win10, resp. nechapem odkial si mal ovladace.

Tak už je to vyřešené, UBISOFT odepsal, že mám hledat pdfko s nastavením. Kdyby mi neřekli cestu, tak ho nenajdu, ale zdá se, že se to vyřešilo, asi byl špatně nastavený kanál. Normálně to nehraje, ale ve hře i přes šum se to hrát dá. Špatná kvalita zvuku je ale způsobená spíš nastavením.

Díky všem, co mi tady napsali.