Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logitech Z906-nový subwoofer

Zdravím,Mám Logitech Z906 a odešel mi basový reproduktor. Chci koupit nový ale nevím jaký... Chtěl bych i silnější ale nevím jestli něco nepoškodím. Mohly by jste mi pomoct s výběrem? Děkuji :)

Na to si prisiel jak?
Rozmer a impedancia je tam jaky? P.S. a vykon. Zvykne to na tom byt napisane. Mozes tam dat cokolvek na stejny alebo vyssi vykon, s podobnou charakteristikou, ale nemusi to potom hrat stejne. Taketo proprietarne repro sa ale dost blbo zhanaju mam pocit.

Neumím si představit, jak by v takovémhle specificky řešeném 5.1 systému šel nahradit subwoofer. To by asi s pájkou v ruce zvládl jen nějaký elektrokutil. Jedině pořídit aktivní subwoofer s vlastní výhybkou a připojit ho samostatně přes rozdvojku. Původní sub. by ale musel zůstat. Nahradit ho podle mě s největší pravděpodobností nepůjde.