Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukradli mi telefon

Dobrý den.
Včera mi ukradli mobil. Njespíš vím v jaké oblasti se nachazí i barák. Ale chcu se zeptat jestli se dá zjistit poloha telefonu pomoci Imei, ze simky už to nevyhledám nebo není aktivní, už ji vyndal.. Nevíte někdo co a jak ? Byl jsem s tím na policii a tam řekli že mobil zablokují a to je tak vše.. že to nemá moc velkou šanci, tak jsem se na to ...... Prosím kdo má s tím zkušenosti ať napíše. Děkuju

Záleží na policajtech,známej měl mobil pojišťenej že by mu dali novej,ale policajti ho vypátrali podle Imei ve vedlejším městě a do měsíce ho měl nazpátek i když s prasklím sklem.(opravili mu ho za 3000 a ten mobil už stojí dneska kolem 4000 dobrá logika,platila to ale pojišťovna :-) )