Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pujde to dohromady?

Case vymeniť, aspoň cooler master force 500 alebo fractal design 3000,... zdroj seasonic,... Dosku bych vymenil za MSI H170(A), cpu ok, ram ok, ssd Crucial MX200 / Samsung 850 EVO, HDD ak Vám treba 2TB red ok, graf, počkal bych na nereferenčné RX 480 prípadne GTX 1070?, chladič SilentiumPC fera 3 HE1224.