Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s windows 10

Dobrý den, mám problém stím, že když zapnu kompl tak se všechno normálně načitá ale když má přijít přihlášení na uživatele windowsu tak se to nenačte :-/ opravdu už nwm co stím, zkoušel jsem obnovovat nešlo, tak jsem dal kompl do továrního nastavení a všechno šlapalo parkrát se restartoval a v pohodě, dneska zapnu a úplně zezačátku na mě vybafne obrázekč1 dám f1 to mě přesměruje do biosu obrazekč2 a tam jsem zkoušel jak zapnout na kingston(obrázekč3) tak přes Wd(obrazekč4) oboje bohužel neúspěšně :-) děkuji za rady
btw: na prvním obrázku to dole píše cpu fan eror :-)

Twle neříkej, kdybych neměl chybu tak se asi nepíšu a nezdá se mi, že by větrák stál a ano Bios mě dál nepustí ovšem parkrát se stalo, že spustil a kdybys radši řekl JAK byl bych ti vděčnější nebo aspoň nasměrovat jak mám zkontrolovat větrák kterej jede. Děkuji