Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna epson, Barvy

Dobrý den,
Mám problem s tiskárnou epson stylus DX4400.
Dokoupil jsem do ní nové naplně konkrétně
http://www.rajnaplni.cz/EPSON-T0715-Multipack-komp atibilni-d117.htm,

které by měli být kompatibilní s mojí tiskárnou, jenže mi to inkoust nenactě a nelze tisknout.
Procházel jsem fora a tam radily vypnout hlídaní hladiny inkoustu ale to jsem v ovladacich nenasel.
Děkuji za kazdou radu.

Na 99%. To je riziko tychto kompatibilných. Zhodou okolnosti sa mi atalo to iste pri epsonke, tusim sx515w, alebo tak. Niektore farby sli hned, niektore nesli, niektore raz sli raz nesli. Tak som im to vratil, dali mi ine. A tie uz boli ok.. bral som vtedy aj jedny pre canon, tam nebol problem

Není jednoduché najít neoriginální náplně, které fungují. Já už delší dobu používám značku PRINT LINE https://www.tsbohemia.cz/printline-epson-multipack -t0715-c-m-y-bk-cip_d157393.html a jiné už nekupuju-vyzkoušel jsem ale několik jiných značek a vždy jsem je musel vyhodit. S PRINT LINE jsem spokojený prakticky jako s originálem, inkousty jsou pigmentové, mám Epson 6050, ale to je stejné.

Ty Miroluk neznám, muselo by se to vyzkoušet, ale obecně ty Epsony mají piezoelektrické hlavy a vyžadují pigmentový inkoust na rozdíl od třeba HP, Canon které mají termo hlavy a je tam inkoust na bázi vody. Málokterý alternativní výrobce ale nabízí pigmentové inkousty.