Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer 11 (x32) - WIN 10 PRO

Dobrý deň,

chcel by som Vás poprosiť o pomoc, ako by som vo Windows 10 PRO dokázal spustiť Internet Explorer 11 (x32).

Je nutné aby to bola 32 bitová verzia z dôvodu, že v IE x32 mi bude bežať doplnok, ktorý zabezpečuje prevod načítaného obsahu do excelu.

Skúšal som spustiť IE aj z c/programfiles/internetexplorer a aj z c/programfiles(x86)/internetexplorer. Následne keď sa pozriem do procesov, vždy sa zobrazí, že IE beží len pod 64 bit.

Ďakujem

No neviem, každopádne v 64bitovom windows7 idú 32bitove doplnky bez problémov.
Nemáš zapnuté toto? IE 11 is 64 bit framework, on Windows 7 64 bit if you dont enable Enhanced Protection Mode in Advanced Settings>Security it will always run in 32 bit mode

Hele, jak poznam, ze mi jede 32bit, nebo 64bit verze IE pod W10 x64..?
Kdyz je spustim rucne jak z adresare Program Files (x86)\Internet explorer a Program Files\Internet explorer, tak se to tvari stejne. A kdyz si dam hledat, napisu Internet, spustim IE, dam treba nainstalovat Javu, tak to vidim v nainstalovanych jako Java (32bit)...
Ve Spravci uloh vidim sice 2x IE, ale nevidim, co je to za verze...