Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlášení do Emailu mimo mé chápání...

Zdravím,

Mam pro mě nevysvětlitelný problém,tak jestli někdo nebude vědět.
Do dneška jsem se přihlašoval do seznam emailu doma na pc přes chrome,v práci na ntb přes palemoon.
Najel jsem na políčko jména-vybral 1 nebo 2 emailovou schránku - a heslo se automaticky vyplnilo,tak jak jsem měl nastaveno.

Dnes se mi doma stalo,že když jsem najel na políčko jména,místo mých dvou email. adres se jich zobrazilo 6.Jsou mezi nimi i emaily mé bývalé ženy se kterou již nejsem rok a půl a na mém pracovním ntb ani nikdy nebyla.Což je zcela mimo mé chápání.Ještě se mi tam zobrazují 2 hesla na různá fora.Když kliknu na nějaké jméno,heslo se samozřejmě nenapíše.

Když heslo u mých dvou emailů vyplním a dám pamatovat si heslo,tak po odhlášení stále ten samý problém co píšu výše.
Tak jestli to je nějaký problém od seznamu? Původně jsem doma myslel že to možná bude nějaký červíček,ale když ten samý problém mám i na jiném stroji? Ještě jsem kouknul na nastavení v palemoonu a hesla tam mám uložené ty 2 které používám.

PS:na obou mašinách mám Win 7.

:) ale ak zostali zapamatane mena, potom by mohla ostat aj historia prehliadania

este mi napadala taka vec, ak no tom webe robili nejake upravy, a napríklad zmenili prihlasovaci formular (mena tych vstupných policok), tak prehliadac to moze nejako divne interpretovat, a zahrnul tam aj udaje z iných formularov.. alebo na tom pocitaci bezi nejaky softwer tretej strany, ktory uchovava a synchronizuje taketo udaje

Historii průběžně mažu...jedině jak píše čitatel "este mi napadala taka vec, ak no tom webe robili nejake upravy, a napríklad zmenili prihlasovaci formular (mena tych vstupných policok), tak prehliadac to moze nejako divne interpretovat, a zahrnul tam aj udaje z iných formularov" přihlášení sem na poradnu a jiná fora fungují.

PS: Bejvalka se k ntb fakt nedostala :-) nikdy ho ani nevidela,plus mam heslo při přihlášení do systému.

Seznam dělá poslední dobou neuvěřitelné věci, včetně lištičky. Vyžaduje identifikace, po provedení nereaguje. Příbuzná u nich dělá a sdělila mi, že mám jít na Centrum (koupil ho Seznam) haha. Asi brzo podstoupím změnu mailu, ikdyž po těch letech to bude problém.