Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cestovni WiFi antena

Zdravim, parkrat za rok jezdim na dovolenou. V miste pobytu casto maji WiFi, ale bohuzel s hodne slabym signalem. Hlavne, ze v popisu o ubytovani maji "moznost pripojeni k WiFi" :) Nesetkal se nekdo z vas s vykonnou "cestovni" WiFi antenou, kterou staci pripojit k notebooku misto integrovane WiFi?
Diky za radu.

Nekteri prave skryvaj, ze maji spatne pokryti nebo slaby signal. Uz jsem se s tim setkal v Hradci v jednom penzionu. Na internetu maji napsano, ze maji WiFi v celych prostorach a ve finale jsem musel sedet u okna, protoze WiFi meli v prizenmi v hospode a na notebooku jsem zridka mival jenom 2 carky :). Majitel na to rekl, ze pokud signal vidim pak je vse v poradku a vse funguje. S takovym clovekem to pak uz nema cenu vubec resit.

Mozna mate pravdu, nicmene nacteni stranek seznam(tecka)cz v tom penzionu mne trvalo cca 40s az 1:30, obcas v prohlizeci vyskocila hlaska, ze jsem odpojeny. Notebook mam bych rekl docela rychli a WiFi mi funguje dodnes dobre, diky bohu dodnes vse funguje bez jakychkoliv problemu.

To musis mat velmi mizerne wifi v notebooku ked to nechyta. Na drahsich HP notebookoch je antenovy system vyrieseny tak skvelo, ze nieje ziadny problem cez tri steny na 20m vizdialenost pri 3 ciarkach. Ten Edimax moze byt lepsi, ale velmi zalezi na ovladacoch. No a ten Edimax ma Realtek s ktorym mam len tie najhorsie skusenosti. Hardware je dobry, len ovladace su k Realtekom mizerne.