Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik za ní dostanu? - PC SESTAVA

Dobrý den, chci se zeptat kolik mohu dostat za tuto sestavu.

Počítač jsem kupoval v roce 2015 v zimě za 13 000Kč v Alze, značka Lenovo. Který měl procesor: AMD A8-6500 APU 3,5GHz 4 jádro, ram 8GB a nějakou čipovou grafiku 2 GB kterou jsmě teďkon na vánoce vyměnili za GeForce GTX 750Ti 2GB a k tomu i nový zdroj což dohromady dalo 7000Kč. Potom mám monitor samsung 24" 2ms S24D300 - je možný si nastavit herní obraz - jasnější barvy a kvalitnější obraz. Potom reproduktory Genius 2.1 kde jde nastavit Bass a Rock, hrajou moc pěkně a nešumějí. A naposled klávesnice s myší jako set, modře podsvícený CMSTORM. Repráky stály 2000Kč, klávesnice s myší 1400Kč a monitor 4500Kč. Kolik myslíte, že za to všechno mohu dostat? :-) Děkuji.

":DDDD" "xD" To je pěkné, takové imbecilní, ale typové značení nic? GTX 750Ti stála podle výrobce a typové řady na sklonku 2015 cca 4 klacky, takže tajný (jak jinak) zdroj je tedy doplněk do sedmi klacků. Dávat dedikovanou GK k AMD APU poněkud postrádá smysl ==> GK lze prodat zvlášť, ale tak za poloviční cenu si budete vískat.
Jinak jste se asi spletl, správné místo je spíše zde už kvůli obvyklé rozevláté informační smršti, co jste vytvořil. Pokud netušíte, zde vám to bylo vysvětleno, leč bez následků.