Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmizel operační system z notebooku

Dobrý den prosím o pomoc ještě včera mi notebook krásně fungoval dal jsem ho do režimu spánku a odešel z domu když jsem se večer vrátil koukal jsem že mi ho někdo odpojil ze sítě a od té doby se dostanu do biosu a do něčeho co nevím jak se jmenuje ale přes F12 muzu otevrit flash disk a nahrat novy operacni system zatím mi to ale píše Missing opereting system měl jsem v notebooku (Lenovo Z570) win 7 a narval jsem po čase do něj win 10. prosím o radu co s tím protože v servise mi řekli 2k a to se mi platit nechce když mi přátelé říkaly že kolikrát jsou i návody na internetu tak prosím o pomoc vás děkuji.

Keď nemáš o problematike ani páru, nikomu sa tu moc radiť nechce.
Máš na disku nejaké dôležité dáta (foto, dokumenty a pod..) ?
Urobil si pred tým zálohu systému ?
Máš inštalačku systému, ktorý tam chceš dostať ?

a do něčeho co nevím jak se jmenuje

keď sa nevieš vymáčknuť, sprav fotku

ano tohle je zas na jinem notebooku jeden muj jeden pritelkyne

s tým prvým notebookom to dopadlo ako ?

Vse dulezite si vzdy zalohuji na flashku takze v pc neni nic duleziteho zaloha pokud se nedela automaticky tak bych se priznal ze ne
Prvni jsem dal kamaradovi at si s tim pohraje tak nevim jak je na tom
Jinak nemam vubec nic chci budto win 7 co tam bylo na zacatku pri koupi nebo win 10