Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM paměti

Dobrý den, koupil jsem si RAM paměť a při objednávání ve spěchu jsem si nevšiml, že objednávám 1x8GB a ne 2x4GB. Rád bych se vás zeptal zda se jedná o veliký pokles výkonu a zda se vyplatí jít vrátit RAM paměť a koupit 2x4GB(je o stovku dražší). Má základní deska obsahuje 4 sloty a již v ní mam 2 RAM paměti 2x2GB. Děkuji za případné odpovědi přeji hezký den.

• Jde oto, ze v DUAL-CHANEL 2x neco.. mas 2x vysi frekvenci o proti SINGLE, u her to muze byt par FPS, u komprimace, nebo prace s videem az 2x rychlejsi..
• Na komponentech které jsou primo zavislé na rychlosti RAM je vykon pozorovan jednoduseji, i pouhym okem, jako u vyuziti iGP, kde rozdil je az 10 FPS /dle typu iGP v CPU/APU samozdrejme.

Ono, tusim ze i takovy ten KIT, vyjde levneji, jak kupovat RAM pojedné, proto proc nekoupit radeji 2x neco levneji a mit k tomu DUAL-CHANEL, nez hledat 2-3 FPS ..
Kdyz kupujes PC, tak ho nemas, jen na 100% hry ne ? /*U hrani rozdil okem nepoznas.