Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod souboru .bin do .avi nebo .mpeg

Ahoj všem
Dnes jsem se asi dvě hodiny několikrát pokoušela najít program, který by mi nepoužitelný formát .bin (soubor je video), přeformátoval do .avi nebo .mpeg - zatím bez konečného úspěchu :( buď to neuměl vůbec a nebo mi předělal jen 1/3 nebo 1/2 souboru, jinak bych musela mít plnou verzi, a to se mi kvůli třem videím opravdu kupovat nechce. Neporadil by mi, moc prosím, někdo program, který by mi bezplatně tuto službu splnil?
P.S.: Nejsem žádný PC specialista :-)
Díky a přeji pěkný slunečný den
Akkaro

Asi špatně k tomu přistupuješ. Je to video a .bin a chceš to přeformátovat.
Obvykle .bin je obraz - neplést si obraz a video. Vlastně každé video, data, obrázky ... mohou mít svůj obraz.
Dělá se to tak, že např. vezmeš CD (DVD) dáš do mechaniky a uděláš obraz (cosi jako kopii). Třeba originál film na DVD je ve formátu .vob. V té mechanice si nějakými programy uděláš obraz toho DVD. Máme několik druhů obrazů, nejenom .bin, ale i .iso a další. Je to dobré k tom, že tímto způsobem můžeš prakticky namnožit i kodované DVD. Je to vhodné i k tomu, že třeba nemusíš přenášet celé DVD, ale je jednodušší takový film dát do obrazu (bin,iso) a přenést to jinam, třeba na flashce, nebo pamětové kartě.
Podle mého názoru bys měla nejjednodušší .bin vypálit - třeba v NERO, nebo PowerISO portable na DVD jako obraz, nikoliv jako data!!! A potom vypálený obraz (nejspíše to bude v tom .vob, tak překonvertovat z .vob do .avi, nebo mp4, či jiného formátu - třeba v Any video converter - je zdarma a můžeš si ho stáhnout tady http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/prevody_fo rmatu/any-video-converter-free/?g[hledano]=konvertov%C3%A1n%C3%AD&g[oz]=5.9.5 . 8-)