Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký koupit telefon?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, měl jsem Samsung Galaxy Note 4 byl jsem stim naprosto spokojen ale rozbil se mi, nehodlám za opravu dávat zase peníze, ale k věci, jsou některý telefony ještě lepší než ten Samsung Galaxy Note 4? a velký displey chci 5,7, a dobrej fotak, natačení 4k videa a dobrej výkon něco jako ten Note 4, jsem ochotnej dotoho dát 13 000 díky :). Nebo neznáte nějakou stránku kde by se dali koupit telefony za poloviční cenu, někde kde se dá prostě koupit i levněji?. Děkuju. Chtěl bych nějakou novinku, at mi vydrží aspon 3 roky, ale chci výkonej, a to rozlišení 2560 něco jak ten Note prostě líbily se mi právě i ty barvy a všechno

Jo, to už jsem si dříve rozhodoval jestli koupit note 4 a nebo ten Huawei Mate ale pak mi tu radili že si mám koupit ten Note 4 jenže ten je z roku 2014 chtěl bych nějakou novinku 2016 at mi vydrží 3 roky a mám něco novějšího. Nevim jako ten Samsung Galaxy S6/7 je předražený 20 000 se mi fakt nechce dávat zato, určitě existujou i levnější a výkonější telefony. Nechci nějaký zasekaný šmejdy a dávat zato 13 000, tak jako si nedávno koupil kamarád všechno se mu tam sekalo a ještě k tomu se mu přehříval zaty prachy to jsem čuměl teda. Ten note byl dobrej ale chce to něco novýho.