Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nahrane video z obrazovky seka

caute, mam taky problem, nahral som obrazovku v programe apowersoft screen recorder pro a nahrane video mi potom seka v akomkolvek programe, robi to uz asi treti program, skusal som vlc, wmp ale nic... je to vo formate mp4, pritom mam film vo formate mp4, ale ten ide bez problemov...

napisal som to zle, jednoducho potrebujem program, ktory mi nahra full screen online video z obrazovky notebooku bez toho, aby to sekalo ako prasa... zatial som skusal 4, na vsetkych vysledne video sekalo... mam i5 5200u, 4gb ram... diky