Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamražuje se mi nejen BIOS při zvednutí jakékoliv klávesy

nevíte čím by to mohlo být že se mi bezdůvodně zamražuje BIOS a další věci před spuštěním windowsu nebo linuxu?
stane se to vždy když pustím jakoukoliv klávesu na klávesnici, zmáčknutí je v pohodě
takže pokud chci něco přenastavit v biosu, musím držet celou dobu DEL jinak mi pc zamrzne a musím restart jinak neudělám nic, tak samo u nastavení bootu ...
Je to hrozně otravné >.<

Nevíte někdo čím by to mohlo být?
Děkuji za případné odpovědi

wow to mně nenapadlo, vyhrabal jsem nějakou starou klávesnici (co ještě nebyla přes usb), a normálně to jde
tak měnit ji za tuto nebudu, ale na bios budu pouzivat tu starou...
Opravit to nějak asi nepujde co? :/
Děkuji za odpověď