Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jazyk klávesnice počas hry

Zdravíčko
Bol by som rád, keby ste mi poradili nejaký program, pri ktorom by som počas hry videl jazyk svojej klávesnice. Lebo musím v onlineovke písať aj rusky aj anglicky. A raz chcem anglicky a píše mi rusky a potom zasa naopak. Neustále ma to pletie. Prepínam ten jazyk cez ctrl+shift, no bolo by fajn vidieť niekde v rohu, aký mám aktuálny jazyk klávesnice. Ďakujem. Som windows 10 ultimate, 64bit.

s pridavnym programom bude problem uz len v tom, ze potrebujes mat na vrchu vzdy okno hry, co ti prekryje okienko toho programu. A naopak.

si hladaj taku haluz, pretoze nieje jednoduche to poriesit. preto som ti to aj pisal.
daco co funguje ako fraps alebo msi afterburner, co dokaze zvolene info ukazat priamo v obraze z hry a to nevie hocico.

prajem prijemne hladanie :-)

uz chapes preco je ovela jednoduchsie poriesit jeden svetlejsi pas ako hladat kompletne haluzny program?
a tez, vzhladom na to, ze 90% PC sveta fici na latinke, by sa mal prave chalan s azbukou ucit nase pismo, nie ty riesit pisanie v azbuke = nemal by si tento "problem" :-)

Hra je ruská a 95% hráčov je Rusov, Bielorusov, Ukrajincov, Kazachov. Píšu v azbuke a nebudú kvôli mne, alebo pár ľuďom, písať anglicky.
Ani ja keby sme boli 100 ľudí a tam piati Briti, tak nebudeme písať anglicky, ale slovensky. To je predsa logika.
Ja sa chcem prispôsobiť, učiť písať a hovoriť aj anglicky aj rusky a preto hľadám tento program.
Budem rád ak mi niekto pomôže.