Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač

Zdravím, rozhodl jsem se přejít na stolní počítač a tak bych se vás chtěl někoho zeptat, jaký by byl podle vás nejlepší počítač 20,000,- strop 23,000,- Děkuji za pomoc.

Proč sem postuješ test z poloviny roku 2014? Jaký to má smysl? Budíček! Máme polovinu roku 2016, což je v IT celá éra a Skylake i3-6100 (mimochodem procesor takřka na úrovni výkonu i5-4460) je i v renderingu na úrovni stejně drahých FX CPU a ve všem ostatním brutálně natrhne pr.el i těm nejdražším FX - především ve hrách. Navíc jakým instrukčním sadám jsou převážně přizpůsobovány nové verze programům? - nápověda: staré FX CPU to nejsou, takže čím novější verze aplikací - tím je nedostatečnost FX CPU markantnější - jsou to prostě vykopávky. Jakou výhodu mají dnes FX procesory pro běžného uživatele kromě toho, že můžou posloužit jako ústřední topení? S příchodem Skylake už definitivně žádnou - ani tu malou ve video multi thread aplikacích.

Jestli sis nevšiml, tak tam je Xeon E3-1230V2 vs FX-8320 4GHz v renderingu videa 4K na fullHD. A dalších pár testu, a ten tvuj I3 6100 + I5 4460 se na FX-8320 4Ghz nechytá ani omylem. Tak tady netroluj!! Navrhni test, a já ti klidně dodám výsledky!! Jinak je tam test Pasmark, kde výsledky i7-6700K nejsou tak přesvědčivé vs výsledky mého FX.

Tak neplácej blbosti. Dodej test a uvidíme.