Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný zdroj

Zdravím. Chcem sa spýtať či by ste mi nevedeli poradiť vhodný zdroj (max. 100e) do tejto zostavičky:

Case- NZXT S340
Grafika- MSI GTX 1060 GAMING X 6G
Procák- Intel Core i7-6700
Doska- MSI B150 GAMING M3
Ramky- Kingston 16GB KIT DDR4 HyperX Fury
HDD- WD Black 1000GB 64MB cache
SSD- Samsung 850 EVO 250GB

No preto som hlavne chcel do 100e lebo je možné že po nejakom čase budem komponenty obnovovať. Do nedávna bol môj favorit EVGA 650 GQ Power Supply (chcel som dostatočnú rezervu) ale tak nemám s tým až také skúsenosti takže si dám poradiť...