Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mob. tel. Lenovo A6000

Dobrý den, mám mob. tel. Lenovo a6000 a stáhl jsem si navigaci Na cesty. Daný cíl mně načte a ukáže trasu, ale pořád to píše - Není nalezen GPS signál - takže při jízdě neukazuje a nenaviguje. Proč to píše že není signál? Děkuji za radu.

jine GPS aplikace funguji? Muze byt nekompatibilni ta aplikace.

Jestli nefunguje zadna GPS, tak zalohuj a obnov tovarni nastaveni. Pokud to nepomuze, tak restartuj.

(Leninovo je tak trochu smejd a tyhle levnejsi founy od nich jsou opravdu lowend, neda se od toho moc cekat. Ja vubec nechapu, ze si ty Leninova lidi kupujou, ale pred dvema lety byl "in" Prestigio a uz taky lidi vystrizliveli, ted je hit Lenovo.)