Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc Jak přenést nainstalovaný SW do druhého PC bez instalace? Popřípadě klon HDD, ale tak

Dobrý den,

mám na starém NB Win XP nainstalovaný program, který již nemohu sehnat (hodně specifický) a potřeboval bych ho používat dále na novějších Win a jiném PC.

Potřeboval bych nějaký SW co by buď udělal kopii celého HDD a tu bych mohl spustin na druhém PC kde by fungovaly programy nainstalované na původním.

Nebo jestli je možné pouze tento program přenést tak aby byl spustitelný na druhém PC (nemám instalačku).

Díky
J

Pokud ten systém + programy na noťasu nezabírá moc velký prostor na tom jeho HDD, tak zálohovat třeba Acronisem celý disk (ale není nutno, dá se ta záloha regulovat) a pak na tom novém disku udělat odpovídající nový oddíl a tu zálohu tam připojit (zase Acronisem). Těch softů na klonování disků je více. Dá se sehnat i Acronis, který je free. Navíc dělá komprimovanou zálohu, která je ve výsledku velká cca 1/2 skutečně zabraného místa výchozího HDD.