Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno základní deska

myslíte že by bylo dobré ještě používat tuto základní desku ? K7VT4A%20PRO

je ze staršího počítače a já bych kdyžtak chtěl dokoupit nějáký ten hardware do toho.... prosím pokud se to ještě alespoň trochu vyplatí tak mi prosím napište jaký nejlepší + nejlevnější graf. karty by do toho šli. díky moc ^^

koukám asi budu potřebovat novou základovku :( nechceš mi nějákou doporučit ? levnou ale zároveň aby to stačilo na team fortress league of legends a na podobné hovadinky ? nebo mi rovnou doporučit nějáký počítač pokud nějáký znáš ? či cenu za kterou bych ho mohl pořídit ?