Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem facebook

Zdravím mám jenom dotáze dají se nějak vymazat zprávy s přítelem na facebooku aby je neviděl ani ten přítel s kterým ste si to psali ?

nenene aby ste to nepochopily špatně bylo mi řečeno že moje kamarádka smazala zpravý s jednou osobou ale na netu sem četl že když smažete zpravy v konverzaci tak je smažete jen usebe nikoliv u toho přítele se kterým si píšete