Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sitová karta,

Hoj,
potřebuji od vás doporučit pro svůj ntb, externí sítovou kartu na příjem wifi, jelikož ta v ntb. je na nic, ntb má jak usb 2.0 aj 3.0 , ale na notebooku mám linux mint, tak nevím jestli to bude fungovat,cena tak okolo 200,- předem díky

jsi beznadějně v ...
klasikou je zapojení usb atrapy, která předstírá aspoň nějaké decibely zisku.
ale spolehlivý výsledek za neznámým počtem zdí, rušený na okolních kanálech sítěmi sousedů, ti bez tvého screenu nezaručí nikdo.

po nesmyslných kecech jde nakonec nejspíš o drátovou síťovku:

jelikož ta v ntb. je na nic, ntb má jak usb 2.0 aj 3.0

hledej co souvisí s usb.

bohužel střeva notebuku nevyměníš a od externí usb3/lan síťovky bych si nesliboval žádné zázraky - uvidíš, že výsledek nic moc.