Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoké vytížení paměti PC

Zdravím,
mám dotaz, když chci spustit hru, vydrží mi běžet 2-5 min a najednou se sekne a je již neovladatelná, hlásí mi to velké vytížení paměti, když spustím správce úloh mám hranici využití paměti skoro nahoře, přikladám PRTScr se spuštěním správce úloh, mám Win 7, díky za každou radu, co dělat, aby hra šlapala..
file:///C:/Users/Hajs%C5%A1manovi/Desktop/V%C3%BDs t%C5%99i%C5%BEek.PNG

jelikož nejsem žádný It technik, od toho je poradna :P
Vím, že mi některé aplikace neběží tak, jak by měly, proto se chci zeptat čím by to mohlo být, sám nevím, jaké úlohy bych mohl ukončit, aby mi nezkolaboval Windows :)
Proto se ptám zkušenějších :)
Díky

ziadne take, poradna nieje od toho aby za teba rozmyslala a ucila ta zakladne logicke myslenie.
na kazdej poradni sa predpoklada u uzivatela znalost aspon zakladov fungovania pc, inac nemas co taketo veci riesit. Ked 3/4 veci nepoznas, je strata casu ti nieco radit.
napisal si kopu bordelu, no vobec sa neriedis tym co ti napisal Brtnik.

od toho je poradna :ZP

poradna k tobě přijede domů a myší ti roztáhne okno s procesy, abys tam něco přečetl.
pak ti to setřídí podle vytížení cpu - kliknutím na záhlaví "cpu".
a myší ti roztáhne sloupce od sebe.
pak za tebe ještě sejme printscreen a pošle ho sem.

připadá ti to jako blbost? tak proč jsi to teď neudělal sám, když jsem se na to ptal?
od toho tu poradna není, to si pleteš se školkou.

protože přehled běžících procesů je jen začátek. je důležitý, ale neukazuje všechny příčiny.
je dobré k tomu projít "ms autoruns". a jestli čekáš ke každému oknu znovu návod, jak si uděláš širší sloupec, to je pro všechny ztráta času.

musíš to popsat podrobněji. co nejde odstranit?

podle těch obrázků může být ve vláknech her boj těch dvou av enginů. hra to nemusí vydejchávat. preventivně je odinstaluj. i když- nedávno tu někdo dával odkaz na návod od esetu na odinstalaci nodu. to byl dobrý masakr neschopnosti. dobrodružství je zaručeno.

spusť rammap, který si stáhneš, a z položky empty vyčisti pracovní sady. pak začni s odinstallem těch dvou blbostí. restart a zkus znovu.

Gratulujem k otravovaniu vodicov na ceste, pomalemu kolomrdaniu sa 20-tkou a blokovaniu premavky.

Behate po chodnikoch, nepoznate/nedodrziavate predpisy. Napr. caste nezosadnutie z biku pred prechodom pre chodcov, X krat mi takto kolomrd vbehol do cesty doslova a preletel cez prechod. Sak naco zosadat, bezpecnost ma netrapi, ze. Pretoze som prudky "sportovec". Skus sa potom obhajovat, ked takeho debila zrazis na prechode, lebo fyzika nepusti a na 5m auto neubrzdis z 50km/h. Este by som ho tam dokopal za jeho vlastnu blbost a hodil mu bicykel do hlavy. Tiez je vas kopa co chodite ako ovce - nie v rade za sebou, ale kludne aj traja vedla seba, sak cesta je siroka, ze...
Vzdy nad tym krutim hlavou, pretoze vacsina bikerov su chlapi, ktori isto maju vodicak. Tudiz maju rozmyslat a toto maju vediet.

...takze moc by som sa nechvalil ze na com sa ides vozit. Priroda-nepriroda, musis sa tam nejak dostat a teda aj tak problemy sposobujes. Takze prirodou sa neobhajuj, nema to cenu. Som zvedavy, aky mudry budes teraz.