Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o tip na PC :) 25K

Ahoj,
rád bych Vás poprosil o radu k sestavení nového PC na hry.
Můj rozpočet je těch 25 000 bez OS čistě jen bednu.
Rád bych tam dal nvidii 1060 gtx nebo rx 480 přesně nevím která by teď vyšla lépe.
Myslím si že i5 bude stačit, nějaká ta novější.
SSD nutností ;)

Prosím o vaše tipy a názory děkuji.

Děkuji mnohokrát :)

Nekvalitní zdroj (postaven na nižším "futrónu" jak série Hydro), předražená edice GTX 1060 (jakákoliv GTX 1060 nad 8000 Kč postrádá smysl), trošku nedůstojná deska (ASRock B150 Pro4 je za stejnou cenu s lepší nebo aspoň míň náročnou síťovkou, pak už Gaming desky B150/H170 už se zvukovkou ALC1150) a zbytečný další větrák (2 spolehlivě stačí pro "non-OC" PC).

SSD bych bral Crucial MX200 alebo Samsung 850Evo, grafickú radeji od MSI, jeho twin frozr verze je s chladením aj kvalitou na tom lépe. Vopred Vás upozornuju že chytrák bude hovoriť pravý opak, kedže jeho cielom je ošklbať tazatelov o peniaze, kedže je nejakej platenej chudák za reklamu od gainwardu.