Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnovení dotazu na spuštění programu

Ahoj. Windows Vista se mi při spuštění neznámeho programu ptají jestli ho maj spustit, tenhle dotaz se dá vyrušit. Já jsem ho u jednoho prográmku vyrušil, ale teď by se mi hodilo, jak ho tam dát znovu. Jedná se o prográmak co zavírá najednou ostatní otevřené programy a hodilo by se tam mít nějaký dotaz.. díky.

Zaujalo ma to, nakukol som aj do registrov, nenasiel som. Ale prilis som nepatral. Ale jeden postreh, povolenie plati aj pre kopiu uz povoleneho exacu. Tak bud je to zaznamenane priamo vo filesysteme, alebo niekde je odlozeny nejaky hash suboru.. tajomstva bezpecnostnej politiky windows :)

Ten program CloseAll má zástupce na panelu snadného spuštění nebo jak se to jmenuje (ten vlevo). Jakmile na to kliknu, tak se všechno zavře a mě jde o to, aby mi to hodilo jen jeden dotaz, já klikl na ok a pak se vše zavřelo.
Jo, když se zavírá Mozilla s více panely, tak tam mě to dotaz hodí, u programů s rozpracovanými soubory se hodí dotaz také, ale i tak se může snadno stát, že díky jednoumu špatnému kliku bych shodil nechtěně v nevhodnou chvíli potvírané programy.