Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zcela náhodné BSOD

Zdravím, nerad ruším a zatěžuji svými problémy ostatní, nicméně jsem pomalu v koncích a už vážně nevím co a jak dál.
Je to asi měsíc nazpět, co mi PC vyhodil BSOD pouze při přepnutí záložky ve chromu. Později se tak stávalo i ve firefoxu, nebo i na telegramu (externí app) těsně před odesláním odpovědi. Měl jsem za to, že se jedná o problém s RAM, nicméně MemTest86+ nezaznamenal problém. Minulý týden umírání ustalo, nicméně dnes jsem opět schytal 3x BSOD za půl hodiny, což není dobré. Umírání je poslední dobou zcela náhodné nezávisle na zátěži. Poslední aktualizace nainstalovány. "sfc /scannow" bez porušení integrity. "chkdsk /f" bez závad. Kondenzátory na MB jsou plechové, takže i tam jsem problém vyloučil. HW čištěn, CPU i GPU přepastovány.

Parametry PC: MB Gigabyte P55-UD3L; CPU i5 760 Lynnfield skt.1156, 2,8 GHz; 12 GB RAM (2*2 + 2*4) Kingston 1333; Gigabyte GTS450 1 GB GDDR5; HDD WD Blue 1 TB SATA + Maxtor 250 GB SATA; EnergyKnight 500W ATX. Win7 Home Premium 64 bit.

Složka s posledními minidumpy na minidumps (+ poslední v příloze)

Prosím o nějakou radu, co s tím.

Děkuji :)

Plechové kondenzátory - taková ta klasika od Gigabyte. Kdysi jsem tu řešil zamrzávání systému, což bylo způsobeno právě nafouklými papírovými kondenzátory na desce od Biostaru u RAM DC měniče...
Momentální teploty CPU jsou 45-68°C, což bude vzhledem k teplotě okolí tak optimální... Teď to zahřívá pouze svchost, který žere 25%, dále Firefox a Chrome.

Takže driver... Dá se zjistit který? Resp. kouknu na ten viewer a asi poznám sám, ale co kdyby náhodou.

Díky..