Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde wifi na notebooku

Zdravim , vcera som dal jednomu chalanovy precistit notebook zvnutra a dnes som ho dostal spet a nejde wifi, aj ked stlacam tlacitko na wireless tak to nejde , ukazuje iba currently connected to :Network no internet acces
ale neukazuje ziadne bezdrotove siete.

ok. můžeš sám zobrazit, jestli je tam skryté / teď už nepřítomné zařízení:
http://pc.poradna.net/q/view/1586859-graficka-kart a

wifikarta a bluetooth někdy bývají kombinované v jednom, podle tvých názvů nepoznám, jestli jde o některé z nich. ale máš tam prý 2x bluetooth.

když to bude mít ten čistič před sebou, už si poradí.

tak sa aj pripajal na wifi

když spustíš "ncpa.cpl", ukáže se ti síťové připojení přes wifi?

To Hamachi si tam nainštaloval Ty? Odinštaluj to..

Môžeš skúsiť nasledovné:
Nabootovať do safe mode (núdzový režim) a potom spusti správcu služieb príkazom services.msc.
Vyhľadaj položku Plug and Play - skontroluj, či sa spúšťa automaticky - ak nie dvojklikom to zmeň.
Reštartuj PC.

Hej nainstaloval som hamachi ako program akurat mi hp support assistant vyskocil
a stahujem broadcom wireless lan driver tak hadam to pomoze ale
pise ze downloading ale nestahuje sa to, pojde to aj bez pripojenia na internet? Lebo sa to pripojilo na HP servery uspesne cize by to
mohlo ist ale uz cakam par minut a ani sa to nepohlo

vcera som dal jednomu chalanovy precistit notebook zvnutra a dnes som ho dostal spet a nejde wifi

nechapem co tu vobec riesis a tiez nechapem, preco ta uz dakto davno neposlal za tym cisticom nazad. pretoze si mal za nim ist v prvom rade ty sam a ihned ked ti to dodrbal. elementarna logika.
hlavne ze ides pracovat do zahranicnej prdele, a takuto zakladnu vec nedokazes poriesit....