Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry DX12

Nazdar ve spolek :-):-):-):-)

Dnes mi došla nova grafická karta, kterou jsem si vybral za vysvědčení, přeinstaloval jsem cely system z nabídky přeinstalovat už jako s tou novou kartou.
Pak sem nainstaloval jsem z cédéčka ovladače ty sem pak aktualizoval, jak tu píšete ze stránky výrobce.
Ovládač na grafickou kartu jsem taky nainstaloval poslední co nabízeli.
Ale aji tak mam problém ve hrách, třeba gta5 mam min FPS jak s mou minulou Nvidia 970 a když jedu ve městě tak se to jakoby seká, ze prý na to musí byt dx12 ale v menu je jenom max 11 jak ho nainstaluju? jenom jedna hra mi de dobre, ale to je jenom dom, the division mam taky míň fps, celý to nemá takový barvy nebo čistší zobrazení o proti té 970 co sem mel, nebo je treba kazová ? Ze hučí mi nevadí, ale ty barvy sou divný :-( jakože normální, ale nejsou tak živé, ale to je taky jedno, chci nák opravit ten dx12 zatí nic víc vám dyž tak řeknu..
Kamarád co se v pc vyzná, ze potřebuju na hry dx12 tak jak to je jak se to instaluje ?
Co sem se díval, tak mam procesor AMD fx 8300, základní deska MSI 970, XFX radeon RX480 a 8 Giga Bytu RAM, ovladače mam, jo a Windows 10.
dik ,-= ,-= ,-=

Jak se teda instaluje ten dx12

• [DX12] je jiz soucasti OS, kde je jiz obsazen v knihovnach etc, z tvé stranky neni potreba nic instalovat.

Jak teda zjistim ze mam DX12 ?

• Presvedcit se o tom muzes velmi jedoduse.
1) Pouzij kombinaci klaves <WIN+R> k zobrazeni spousteciho radku.
2) Do prikazového radku napis nasledujici prikaz :

dxdiag

3) ENTER /Potvrdit
Nasledovne se ti zobrazi informace o tvém DirectX

*Ilustracni obrazek
[img=http://articles-images.sftcdn.net/wp-content/uploads/sites/9/2012/02/Directx-10_42.png]http://articles-images.sftcdn.net/wp-content/uploa ds/sites/9/2012/02/Directx-10_42.png[/img]

Druha moznost

1) Stahni GPU-Z : gpuz
2) Instalace je velmi jednoducha, v jeho interface najdes vsechny mozné informace, ne jén o DirectX /*Kuprikladu teploty, verzi V-BIOS etc

[img=/file/view/26468-xoxo-png]http://pc.poradna.net/file/view/26468-xoxo-png[/img]