Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synchronizace kalendáře na více místech u různých OS

Používám na pc s win7 Rainlendar, který mi vyhovuje jednoduchostí, vlastnostmi a vzhledem, viz příloha
Dá se propojit s jinými kalendáři na androidím smartphonu nebo tabletu, tak aby se objevovaly události všude?
Nebo doporučit jiné řešení, který by to uměl pro více OS?
Nepoužívám pro mne složitý Outlook ani Google calendar (nemá být přes celý monitor).
díky za tip
Petr

že to umí verze pro, vím. Ne ale propojení typu Google calendar přes celý monitor. Hledám něco jednoduchého na bázi třeba google účtu, nebo tak podobně. Něco, co vyřeší pouze věc synchronizace na více místech. Napíšu událost na smartphone v androidu, promítne se v malém kalendáři na pc. A naopak. Nic víc. Díky každopádně za tip.