Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnutá Wi-Fi

Ahojte môj otec má windows 8 enterprise ale práve dnes sa mu stalo že mu prestala ísť wifina. Píše mu to názov siete a že (wifi vypnutá) ja sa v počítačoch celkom význam aj by som to možno vyriešil keby sa v tom viac pohrabem ale teraz na to fakt nemám čas. Bol som v ovládacích paneloch všade som sa pozeral dokonca aj do zariadení a wifi je vypnutá ale nedá sa zapnuť proste to nejde. Vedeli by ste mi poradiť?
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Enterprise verzia nie je celkom bežná, používa sa predovšetkým v podnikovom prostredí...
ak sa v počítačoch celkom význaš, určite Ti neuniklo, že na akom stroji - názov, výrobca a model mu to nejde - je dôležitá informácia...