Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1070 lagy Witcher 3

Ahoj, brácha má nový PC. i5 6500, 16 gb ram, gtx 1070 (ovladače aktuální) a jakoby se mu seká Witcher 3 i na nízké detaily. Má 60 fps ale jsou tam jakoby po pár sekundách vždy seky, takové trhavé. Hru jsem přes GOG ověřili a zkusily vypnout anti-aliasing. Nic nefunguje. Díky moc za rady

[Tip] Podivej se do nastaveni NVIDA 3D, kde hed prvni polozku nastav z MULTY zobrazeni nastav je jeden monitor, v polovine najdes MOD NAPAJENI z ADAPTIV na Maximalni vykon.
• Pohrat si muzes i s V-Sync, ta GTX@1070 kdyz jsme ji zahrali nesekla ani s HairWorks, tak problém bude spise v nastaveni, podivej se i zda-li mas stale v nastaveni NVIDA vyplou funkci DSR

PRIKLAD NASTAVENI „Spravovat 3D nastavení“.
1) Akcelerace více GPU/monitorů: režim výkonu jednoho monitoru
2) Režim spotřeby energie: maximální výkon
3) Optimalizace vláken: zapnuto
4) Maximální počet předem renderovaných: nejnižší hodnota

Má 60 fps ale jsou tam jakoby po pár sekundách vždy seky

• To vis jak ? Cim meris ?

Urcite to mas ?
Režim spotřeby energie: maximální výkon

• Maximální počet předem renderovaných: nejnižší hodnota
• Akcelerace více GPU/monitorů: režim výkonu jednoho monitoru
• Filtrování textur – anizotropní optimalizace vzorku: vypnuto
• Filtrování textur – negativní odklon úrovně detailu: uchytit
• Filtrování textur – kvalita: kvalita
• Filtrování textur – trilineární optimalizace: zapnuto
• Filtrování textur – optimalizace anizotropního filtrování: vypnuto
• Optimalizace vláken: zapnuto

Original clanek z : http://www.chip.cz/novinky/trendy/optimalni-nastav eni-pro-graficke-karty-nvidia/ (s Ceskymy nazvy/oznaceni nastaveni mam problémy)

Jak mas nastaveny PhysX ? Zkus to bez toho FRAPS, FPS muzes spusti i v moznostech STEAM/V pripade ze je hra spustena pres steam klienta.

Hmm ale mi co máme AMD grafiku, tak tohle dělat nemusíme. Nám jede hra hned a bez problému.

Ty vole, tak to je fakt sila.

Jeste par takovych prispevku a delam si posledni NICK bez RADCE a pak u sem budu chodit jen jako neregistrovany, nebo mozna vubec, toto uz je moc.
(nechci aby se na me lidi divali jeste jak na vetsiho debila proto ze jsem mam RADCE, nekdy se spis za to stydim)

* Nebo at mi toho "Hlineného" RADCE radci vymazou, do takové skupiny nechci patrit, u toho RADCE jsem jen rad, ze mi lidi veri kdyz jsou na vazkach vic jak NE-RADCI, ale toto uz je moc a neni to porvé.
Takle si udelam alespon ostudu jen sobe a né vsem RADCUM.

Já svou R9 390 nastavovat nemusel.
Jinak teď jsem to hrál a FPS dropujou na 30 při seku a nenačítají se trochu vzádelenější předměty a textury, soubory hry jsou přitom ověřené. Jinak jsem vše nastavil podle tebe ale pořád stejný problém.

Ještě chci podotknout, že tento problém je jen u zaklínače, u všech ostatních her jede vše v pořádku.

Hra se trochu trhá i v menu.

když se asi použil sám a třeba hraješ ve 4k ani nevíš

• Mozné je vse, souhlasim, proto jsem uvedl kontrolu SDR, u AUTO volby se to stat muze..
*Tak jako u Phantom Pain, kde se u AUTO hodi do SDR 2K/4K. Ale jeho problém budou jen naké microshuting.

Geforce experience odinstalováno,

• Pred odinstalaci jsi zadal navraceni profilu ?
Ono, zkus vymzat zse slozky Witcher 3 jeji nastveni CONFIG pro zobrazeni, tusim ve slozce :

The Witcher 3 Wild \bin\config\base\resources.ini

• V souboru sources.ini najdes opravdu veskere moznosti nastaveni co potrebujes.
Kdyz ho smazes, Witcher se spusti v INICIALNIM/Pocatecnim nastavni.

Muze se hodit :
https://www.gog.com/forum/the_witcher_3_wild_hunt/ witcher_3_performanceultra_tweaks_for_both_amd_and _nv