Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast a Chrome - VIR?

Dobrý den, stáhnul jsem si Avast a poté Chrome, ale nejde mi nainstalovat, protože mi to píše tohle: 9N6C mám WIN 10 čistou instalaci, toho mam jako zavirovaný ? Tahle chyba se mi děje na dvou PC.

Doufám, že ano. Ještě se chci zeptat, je možné, že se vir může schovat do systému a pak když přeinstaluji čistou cestu z flashky systém, tak se smaže, také ? Než jsem to přeinstaloval, tak to nic nehlásilo, ale PC používal i syn nevím co na tom dělá... takže mu zapnu rodičovskou kontrolu.

Dobrá, tak mam se zbavit Avastu (zaroven bych vás prosil o doporučení lepšího free AV, děkuji) nebo Chromu, nebo vypnout Avast a nainstalovat Chrome (v tomhle případě mám ale pocit, že mi to bude hlásit pokaždé, když to budu chtít zapnout). Nejdříve to hlásí svchost.exe a pak GoogleUpdate

Dobře. Ted jsem toho parchanta vyslechl co tam dělal. Prý si zkoušel rootnout svůj mobil a použil nástroje, (Odin atd) které jsou dostupné na stránce novafusion.pl a prý je před použitím oskenoval na online virus scanneru. Byly čisté. Ale když se dívám na to co je zač, tak tomu nijak nevěřím. Znáte tuhle stránku ?