
složení PC zdarma u CZC.cz
Dobrý den,
máte nějaké zkušenosti se složením PC v obchdě CZC.cz? Myslím tím především cable management a celková kvalita zpracování.
Děkuji,
Martin R.
Dobrý den,
máte nějaké zkušenosti se složením PC v obchdě CZC.cz? Myslím tím především cable management a celková kvalita zpracování.
Děkuji,
Martin R.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Tak u mně to dopadlo asi takhle, za ty prachy (0,- Kč) si myslím, že dobré... Sice ten dlouhý kabel… jindraaaaa 23.07.2016 22:20 |
jindraaaaa | |
:-) Dyť ti tam nic nedali. nový kozakl 24.07.2016 15:04 |
kozakl | |
Před rokem mně složili počítač a žádná chyba. Dokonce kabely vyvedli pěkně, nikde nepřekážejí a jsou… poslední davidrome 24.07.2016 18:13 |
davidrome |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Tak u mně to dopadlo asi takhle, za ty prachy (0,- Kč) si myslím, že dobré... Sice ten dlouhý kabel nalevo by asi šel protáhnout zadem, ale ničemu tam nevadí. Dokonce zareagovali i na moji poznámku, že tam budu dávat grafickou kartu později, tak protáhli a nachystali kabel k napájení grafické karty (připevněn stahovačkou napravo).
![[https://s31.postimg.org/slfpdp3m1/20160715_113742. jpg]](https://s31.postimg.org/slfpdp3m1/20160715_113742.jpg)
Před rokem mně složili počítač a žádná chyba. Dokonce kabely vyvedli pěkně, nikde nepřekážejí a jsou uchycený.