Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nebootne sa mi notebook

Zdravím. V jednom okamihu mi sekol notebook, čo není nič neobvyklé no v zápätí na to som ho reštartoval a Znova zapol, no bohužiaľ mi nenaskoci. Ako keby znova a znova zamrzal hneď po zapati. Naskočí napis Lenovo a ďalej nič. Nejaké rady co by sa stým dalo spraviť?

mi sekol notebook, čo není nič neobvyklé

to je extrémně neobvyklé.
chápal bych to jedině u člověka, který na zdechlině s nedostatečným chlazením v létě paří hry a ještě si to položí na postel, ať může lépe ucpat spodní nasávání vzduchu.

druhá možnost: někdo upgradoval na w10 a ovladače jsou pro něj sprosté slovo.