Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitá myš

U mé myši Genius gaming Gila se objevil jev levého 'dvojkliku' kdy není možné kliknout levým tlačítkem bez toho aniž by se udělal dvojklik. U této myši je to celkem častá chyba, bohužel záruka již skončila. Má smysl myš opravovat/dávat do servisu nebo si mám koupit jinou?
Děkuji za odpověď
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

viz. ms, tady se poradit neda.

bohužel záruka již skončila

Jen tak pro zajimavost, jak dlouho jsi mel predstavu, ze ti ta mys bude slouzit? Dle popisu ji totiz mas vice nez dva roky a tak bys mel byt spokojen, ze vydrzela tak dlouho.
Osobne bych do opravy po takove dobe pouzivani nesel, priste odejde zase neco jineho.