Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem amd fx 8350 nova grafická

Pekný deň prajem :) rozmýšľam že si kúpim graficku kartu amd rx 480 8gb alebo nvdia gtx 1060 6gb ... len sa bojím či procesor nebude gpu brzdiť .. moja zostava procesor amd fx 8350, základná doska gigabyte ga-970a,ram 16gb ,zdroj forton 600w a chladič noctua ...za odpovede vopred ďakujem

Inak uvažujem že by som predal starý PC a poskladal by som nový :) za kolko by sa podla Vás dala táto zostava reálne predať ? procesor amd fx 8350 , základná doska Gigabyte GA-970A, ram Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series,zdroj Fortron FSP600 , chladič ncoctua NOCTUA NH-U12S ... Predával by som bez grafiky ktorá je pokazena a bez hdd