Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows navíc na nespávném disku

Zdravím,

Můj PC se po týdnu, kdy jsem byl na dovolené nechtěl nastartovat. Vyžadoval po mně správný Boot device, zkusil jsem spoustu věcí a nic nepomohlo. Nakonec mě napadlo nainstalovat Windows z disku, i když už jsem Windows instalovaný měl. Nakonec se ukázalo, že PC nenačetl 2 ze 3 mých disků a proto nebyl schopný načíst Windows. Dalšího rána se disky ale už načetli a tím se problém vyřešil, ale teď mám v PC instalovaný další Windows na disku, který mám pouze na data. Takže Vás chci poprosit o radu jak ho bezpečně z disku odstranit, abych náhodou neodinstaloval svůj normální Windows.

Děkuji za jakoukoliv pocmoc. :-)

Tak to je najjednoduchší prípad, proste to len zmaž. Pretože to asi nemáš nijak prepojené.. za normálnych okolností by ten druhý windows ovplivnil bootovanie. Ale ty si mal v čase inštalácie druhého windowsu ten hlavný disk ako keby odpojený.
A toto je tá najzaujímavejšia vec, že sa ti disk samovoľne odpojil, a znova samovoľne pripojil..

Ještě mám na tom disku složku Windows.old, kde je stará složka Program Files a Users. Takže by možná šlo jen odtsranit složku Windows, složku Users a Program Files a vyndat to ze složky Windows.old? Tím by to bylo v stavu jako předtím ne?

Právě se to snažím zjednodušit, všechny ostatní soubory, co nebyly v Program Files a nebo Users normálně zůstali, takže když odstraním složku Windows, Program Files a Users a nahradím je složkami ve windows.old složce odstraním tím přebytečně předinstalované programy Windows (ty už jednou mám v SSD disku, kde mám svůj normální Windows) a ten disk bude ve stavu jako předtím. Pokud to tak můžu udělat...