Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router 2016 do 1500Kc

Blbne mi router, a dosahuje vcelku malého rozsahu signálu. Rychlost netu mám "garantovanou" na 30/30 up/down, ale teoreticky pri nulovem vytizeni/agregaci? Muzu mit i 100/100. Bydlim na vesnici. Chtěl bych mit tak alespon 20m od routeru signal (i přes zdi). Jedno PC by bylo k routeru pripojeno pernametne přes kabel, druhé PC/ntb tak v 70% na kabel v 30% na wifinu. Současně by byli připojeny k routeru tak max 3 zařízení, v 90% ale dvě/jedno.

Nechci koupit nejaky shit, ale nepotrebuju zas něco ultra extra. Zajímalo by mě do jaké kategorie nebo jestli by mím potřebám vyhovoval např. tento "top 1" z heureky.
http://access-pointy.heureka.cz/tp-link-tl-wr841n/ recenze/#section

dík

kvalitu příjmu po 20m přes tajný počet zdí nezaručí žádný výrobce.
ten tplink je normální levný router, funguje.
výkon routerů je regulován normou, nedají se čekat rozdíly mezi výrobci.

u rozlehlejších budov / mnoha místností / více pater se horší pokrytí řeší zapojením dalšího ap za router. mezi sebou je ideálně propojit kabelem.