Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konzola MMC neotvorí žiaden súbor s príponou "msc"

Zdravím.
W XP 32bit.

Neda sa otvoriť -správca zariadení,- žiadna funkcia v nástrojoch na správu,sprava diskov,services ,služby obnovenia systému apod.
Neviem kedy a kde sa stala chyba.Nejde to otvoriť ani priamo v konzole MMC.
Zakaždým vyhodí hlašku: "MMC nemôže otvoriť súbor,buď neexistuje,alebo bol vytvorený staršou verziou MMC,alebo nemáte oprávnenie.
Knižnice ktoré majú s týmto problémom nejakú spojitosť (msxml.dll,msxml2.dll,msxml3.dll)som inicializoval z príkazového riadku(cmd).Prvé dve prebehli ok trojku sa mi zatial nepodarilo inicializovať.Ak by mi vedel niekto poradiť ako na to bez celkovej preinštalácie ,budem rád.
Ď.

Niekolkokrát som to skúšal dnes aj včera no stále mi vyhodí túto hlášku:

Now, I get an error:
LoadLibrary("c:\windows\system32\msxml3.dll")faile d - A dynamic link library (DLL) initialization routine failed.

A možno že tam je chyba.

Prvé dve prebehli bez problémov.

Ďalej neviem čo s tou knižnicou.
Zatial ďakujem za odpoved

-karel-

Jest pravda,po prečítaní chybovej hlášky som sa vzdal čítať ďalej.No na základe posledného riadku idem na Microsoft pohladať celú preinštaláciu.Škoda že tam nebol uvedený odkaz.
Ďakujem za upozornenie.Pasujem sa s tým dva dni.Ak sa to podarí určite dám informáciu.

-lední brtník-

Boot cd mám so SP2 a SP3 som dal dodatočne.To teraz lutujem.S SP2 je viac možností.
Ď.

sp2 má neopravitelné bezpečnostní díry na dnes používané viry.

ideální to není, ale update média sp2->sp3 se dá. měly by odpadnout nekompatibility s jednotlivými záplatami ms a jejich vracením zpět nebo s novými opravami oprav.
pak to vyžaduje poslední ms installer + ms12-054 ... jen mrchosoft už všechny aktualizace pro xp na webu zrušil.