Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba GPU

Zdravím
tak je to tu zajímá mě názor kterou GPU zvolit je mi jasné že každy má svuj nazor ale nechám si poradit RX 480 vs NV 1060 (po případně vyplatí se připlatit na 1070? )
Sestava
https://www.czc.cz/bts3ivpjo8gb8a9trre6b1f6kc/sezn am

Monitor mám TV
https://www.czc.cz/lg-49uf695v-123cm/173496/produk t
tak že bych chtěl GK která bude potporovat dejme tomu hry ve 4K a nebo uvažuji o Monitoru pokud ano jaké by jste doporučily ? aby šel znát rozdíl (a nedám za monitor tady víc jak 10) i to je moc tak pokud možno nějaké navrhy více monitoru pokud to má cenu kvuli obrazu díky.

a ještě bych by l rád jak mám v sestavě AIO vodníka chci ho nejspíše zrušit a postavit si vlastní tak bych pokud možno nějaké navrhy i k tomuhle a jestli jen na CPU nebo to dát i na GPU atd.. díky moc

crossfire dvou RX 480

• No, kdyz uz mu nabizis moznost CFire, myslis ze v pripade her pod DX12/'DX12 Native', si snim bude Cfire dobre rozumet ? :-)
* Na momentalni Beta solution, bych se moc radeji nespolihal.

po případně vyplatí se připlatit na 1070?

• Pista123, zda-li chces hrat nad rozliseni FHD@1080p, tak ano, radeji si doplat na GTX@1070, kde muzes pocitat s +- "15-20FPS" rozdilem /'dle urcitého prikladu'.

Dobře a dejme tomu nějaky monitor Full HD ? aby mi na to stačila RX 480 nebo 1060?

• Ano, v FHD@1080p ti uvedené karty vydrzi, nebo nebudes mit urcite dlohou dobu problém si zahrat hry ve velmi dobrych podminkach, kde ani na hrani nad FHD@1080p snad ani silnejsi GKarta neni potreba.

• Na druhou stranku, nemusis se bat, nebudes jen omezen na FHD kde si budes moc zahrat i hry nad uvedené rozliseni /*osobne bych zvolil spise GTX@1060 8Gb, ktera se v 1920x1080 mnohdy drzi nad RX@480, ale mého nazoru se drzet nemusis..
* Uz i jeji velikost <VRam> je vic jak dostacujici na FHD/textury, kde zadné omezeni v tomto smeru urcite nepocitis :-)