Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečností kamera

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte o nějakém softwaru na nahrávání kamerového záznamu a aby to fungovalo tak, že by se ten záznam pořád přemazával třeba po dni. Potřebova bych aby to fungovalo na linuxu. Díky za pomoc.

Pro linux ti doporucim program motion. Je to jen prikazovy radek + konfigurak, kamera se da zobrazit pres prohlizec. Nejruznejsich voleb je tam nespocet, nicmene teda to denni premazavani nevim, spis to budes muset resit nejakym skriptem, ktery kazdy den smaze vytvoreny soubor a kamera zacne nahravat do noveho.

motion

myslim, ze velmi pekny manual a napadlo me, ze tam je i system udalosti, takze mozna by se to dalo resiti presto.

napriklad je to mam nastavene tak, ze mi to ulozi snimek jen pri pohybu respektive, kdyz se zmeni obrazek, je tam moznost si nadefinovat kolik pixel se musi zmenit, aby to obrazek ulozilo a nasledne je tam konfigurovatelna udalost on_event_start, ktera pri ulozeni obrazku vykonna nejaky standardni prikaz, takze ja tam mam treba nadefinovan prikaz sendEmail, ktery mi posle informaci na email, ze doslo k ulozeni snimku.

proste opravdu hodne moznosti a je na tobe aby ses tim probral a zkonfiguroval si to tak, jak potrebujes. :-)