Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB 3.0 hub

Ahoj,

který aktivní USB 3.0 hub by jste mi doporučili koupit.

PC mám dál a blbě přístupné a přes prodlužku se mi z důvodu malého napětí externí disky nepřipojují nebo nepravidelně odpojují.
Máte někdo některý odzkoušený.
Děkuji.

Kolko to je "dal"? Jaku mas prodluzku? Ja by som ju kuchol a napajkoval poriadne draty na napajanie a mas to zadarmo a pasivne. Len je tiez aj otazka jak kvalitne su tam datove vedenia.
P.S. a tu prodluzku skus strkat dozadu do PC, ne na predne sracky kejsove.

2m.
Ted mám něco takového:
http://usb-kabely.heureka.cz/premiumcord-ku3paa1bk /
(nejsém si ale jistý, protože na tam kabelu není značka napsaná)
Na to pájení si netroufám.
Kabel je připojený k základní desce ( v zadu na pc) a stejně se to odpojuje.

Tenhle by mohl být? i-tec-u3hubmetal7
A může ho připojit až na tu stávající prodlužku nebo ho musím připojit přímo do PC?
◾OBSAH BALENÍ ◾i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB 7 Port
◾USB 3.0 kabel (90 cm)
◾Napájecí adaptér (kabel 120 cm)
◾Uživatelská příručka

90 cm je dost málo.

Pripojit ho mozes aj na predlzku ale jaka tam bude kvalita signalu po tych 2.9metroch noname kablov a 3konektoroch si netrufam odhadovat, mozno to nebude dokonale. Mozno to bude ok.

Tu znacku nepoznam, vlastne vobec znacky nejakych USB hubov nesledujem. Ale zaraza ma ze pisu o metal "designu", takze to asi neni kovove, zas cinan ojebuje umelou hmotou co vyzera jak metal, ci co :)