Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava do 650€

dobry.Chcel by som poprasiť Vas Mpol o zostavu :

1) Limit: 650€

2) Herne využitie

3) OS mam,len neviem ako sa inštaluje..ale to si najdem :D....

4) PC budem v nejakom servise musieť dať zostaviť

5) rozlišenie max 1920x1080..ale kľudne aj nižšie..

Dobrý den,

4. Czc.cz zostavý zadarmo, na slovensku (€) za "malý" príplatok na alze, prípadne nay.

18 tisíc KČ je na hernú nie zrovna privela, ale ak neplánujete hrať úplne tie najnáročnejšie hry tak na minimálnych až stredných detailoch si zahráte na 60FPS+

Pozrel som,ozaj sa da v alze poskladat. V tom pripade mohol by som ta Mpol poprosit "skombinovat" tie 2 zostavy, tu od teba a tu na baze AMD?..vybrat to najlepsie myslim..hlavne ta grafika co je v tej AMD zostave ta saphire mi pride silnejsia ako ta NVIDIA, 2GB vs 4GB gpu...procesor ako radis,tak ten intel asi bude lepsi,aj ked je menej jadier a mensia frekvencia (mohol by som ta poprosit o lepsie ujastnenie toho rozdielu medzi nimi? ako to ze slabsie by malo byt silnejsie?).... limit dam na 750€+- , + sa ale bojim aby mi tam nainstalovaly a odskusali (ak som dobre pochopil co tam pisali) musim kupit aj OS (ono ja mam WIN 8 na cd,daval mi ho chlapik k ntb ktory som kedysi kupil,ale je vypalene na obycajne cd,nemyslim ze to bude original a tym padom asi kluc abo co sa tam ma zadavat (nikdy som neinstaloval win) nemusi tam byt...Takze v celku ta prosim o vystavenie finalnej zostavy pokial sa da z alzy (z tamad budem brat kedze tu mam v meste a skadaju)...

ta spotreba/hluk je mne asi jedno... spotrebu neriesim, neplatim elektrinu :D...ale zas nech nam nespravi nedoplatok :D

Samozrejme ak myslim zle, poprosim o vysvetlenie

dakujem

Z alzy : Prebieha testovanie predtým, než sa počítač pošle zákazník?
Áno, vždy prebieha testovanie, či už pre stabilitu systému alebo výkonu.

Ale bez OS to nebudu asi vediet otestovat...

M-Pol dakujem velmi pekne, za tvoj cas a ochotu...Aj tebe Milocik97

Kdybys videl vsetko napsal bys uplne neco jine, ty ma odsudzujes kvoli jednemu vlaknu - vis pametas... jen dodam chytrak uraza desiatky tazatelov (xoxo potvrdi) ja okrem neho jsem nikoho jinak neurazal, tazatelom vykam, a mam byt taky upozornen a este jako posledne varovani, som fakt za posledne 2 tyzdne z tejto poradne a najme z tvojej logiky karel zhrozenej.... ja se len chranim proti chytrakovi. Tot vse kdyby on jedinej byl uz davno zabanovan coz uz mal byt lebo uz 5x bol upozornen ze este jednou a ma ban. A ver ja jinak nikomu jinimu nenadavam. Tak fakt uz... este aj M-pola byl schopnej urazat, este si pametam jak M-pol doslova napsal "neber si moje meno do huby" rozdiel je vzajemne hadky aneb iba ja versus on a rozdiel polovica poradne vs on. "Jeste jednou" hmm klidne ti to napise, karel vis co chytrak je kokot. A to jinak zvyknu mat proti adminom a modom respect. Chytrak byl schopny vynadat joxymu, mpolovi, xoxovi, mne, a mam pokracovat, postupne bych ich tady napocital zo 15.

A to vase "este jednou" ste povedali asi 20x a vysledek poradna na ruby a stale len upozornenia. Nehatim ta, ses dobrej mod no obcas aj ty robia chyby chapu ale fakt nemam rad kdyz kvoli chybe "aka nemat dostatok info" som ja prirovnavany k rovnakemu odpadu ako chytrak. Kdyby ti taky tolik nadaval a videl ze nadava aj inym iny postop a reakce bys k nemu nemal. Mazes iba vse kde vydiet jaky on arogantny je a jak kazdemu nadava, a pak vid, zrazu chytrak nevyzera tak spatny, joxymu nenadaval, ono vidiet len co so mnou.

Mojim cielom je iba to aby k tazatelom bol jaksi normalny pristup a ne cotuju "socka" jak napsal chytrak tazatelovi. A to neni zrovna ten nejhorsi pristup k tazatelom vo jsem tu videl.... ja tazatelom vykam, pristu ku kazdemu okrem chytraka mam pozitivny, a fakt nevidim dovod proc byt zabanovany.

Pristup k radcom je vec jedna, je pravda ze aj ja obcas mam jiny nazor od jinych a obcas se "urazime" ale nikdy nie tak aby sme tu tyzden robily na poradne bordel, a pristup k tazatelom ved citajte, a porovnajte si to s chytrakom ktory jak j radcom tak k tazatelom sa sprava, absolunte hrozne, a dokonca si zacina dovolovat ani proti modom nieje zcela pozitivny, dosvedci mi to jak joxy (ktory vlastne tu uz psal aj dal screenshot) jak mpol jak mif jak xoxo tak plno dalsich... ale posledne 2 tyzdne je uroven tejto poradni pod urovnou zive.

A koncim s tymto Off-topicom blabolin ktore jaksi si karel i tak neveme k srdcu :/

ah Karel kedze si zmazal aj moju otazku,neviem ci mi nanu odpovedali,ani tu hadku som nevidel... dam ju tu este raz,potrebujem poradit

moze byt tento ventilator? https://www.alza.sk/arctic-f12-pwm-rev-2-120-mm-d1 182998.htm?o=3

a zakladna doska tam ta tiez nieje,miesto nej moze byt tato? https://www.alza.sk/msi-h170-gaming-m3-d3856473.ht m?catid=18856825

popripade ak vas este mozem poprosit pozriet sa na stranku a vybrat nahradu

obrazok : 193646243