Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI GTX 960 GAMING 4G

Dobrý den,

Jsem hráč, hraju hry, konkrétně např. Overwatch, World of Warcraft, Heroes of the Storm,.. vše hraju na nejnižší detaily a i tak někdy mám hodně málo FPS. Důvod koupě nové grafické karty je zvýšení výkonu a prožitku ze hry, + hraní i novějších her, jako např. GTA V.

Chci si pořídit novou grafickou kartu, konkrétně tuto: https://www.alza.cz/msi-gtx-960-gaming-4g-d2411380 .htm?o=1
Můj procesor je AMD A10-6700 APU (with Radeon(tm) HD graphics) - 4CPUs, 3.7GHz~
RAM 8GB
Grafika AMD Radeon HD 8670D + R7 240 Dual
Zdroj http://www.ctsestore.com/ibm-lenovo-thinkcentre-28 0w-power-supply-hk380-12gp-s2-54y8807-45j9436-36-0 01795-6138-tower 280W

Dočetl a doslechl jsem se, že mi to můj momentální zdroj s novou grafickou kartou určitě neutáhne, takže si mám pořídit i nový zdroj. Můj dotaz zní jaký? Ve zdrojích se vůbec nevyznám a nevím jaký koupit. Jsem ochotný do zdroje investovat maximálně 2 tisíce.

Děkuji předem
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Poměrně dávno tu bylo, kdy milovník značkového elektroštotu se tu dotazoval na zdroj HP. Vypadal rozměry jako ATX, podle pohledu na konektory jako ATX, ale avšak main ATX měl poněkud jinak zapojené "drátky". Chtít na dálku vylepšovat značkovou sestavu a ještě s nevhodnými komponenty - AMD APU + dedikovaná GK, může být o držku.

Klid Picarde, každej není guru na techniku jako ty, přece jenom, tolik dobrodrůža na vesmírný lodi, to už je něco.
Ten dotaz spíš směřoval na to, jestli se to nedá zjistit třeba i jinak, protože se do case dostávám trošku hůř.

ať si ověřím rozměry. Mám rozdělat case a podívat se na štítek zdroje nebo

Co na tomto nechapes? nepotrebujes byt Ing. ani kapitan Enterprise, aby si chytil do ruky meter ci pravitko.

každej není guru na techniku jako ty

Podobne vyhovorky pouziva 98% BFU ktorym volaco kvoli ich neschopnosti daco napisem a vobec im nedochadza ze vyzeraju pre kazdeho este viac hlupo. Pretoze tento argument je uplna blbost nakolko sa jedna o elementarnu cinnost akou je meranie vzdialenosti.

Miesto vypisovania zbytocnosti si to mohol mat zmerane 20x.

protože se do case dostávám trošku hůř

case tychto znackovych pc su dost dobre rozoberatelne, nemas ako sa tam dostavat horsie.