Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzávání obrazu při hře

Ahoj, mám cca dva měsíce staré pc, sestavené bylo v CZC. Nicméně poslední dva týdny mi začal při hře World of Warcraft Warlords of Dreanor (zatím jsem nějaké jiné hry moc nehrál) zamrzávat obraz i zvuk. Z ničeho nic se sekne obraz i zvuk, ten zamrzne na určitém tónu a nic nejde dělat, nelze ani použít resetovací tlačítko na bedně a je nutné podržet zapínací tlačítko a natvrdo vypnout. ZAtím se mi to stalo 3x, jednou to ještě pro změnu mělo trochu jiný průběh s tím , že ještě po zamrznutí přeskočil celý obraz do sytě červené a poté se PC sám restartoval. Mám podezření na vadnou grafickou kartu, jaký je váš názor ?

Windows 10
Sapphire R9 390 (Radeon Software Version - 16.3.2)
i5 6500
Seasonic-s12ii-620W

To je teplota coho?
Zaujimave su vsetky mozne teploty, nie jedna, a hlavne niekedy predtym jak to padne, ne vtedy ked to funguje. Skus aj speedfan ze jake vsetky najde senzory (viz button Configuration)
P.S. a poriadne si over ze mas vsetky dodatocne napajania vsade zapojene. Skusil by som na test aj iny zdroj si pozicat, preistotu. A grafiku vybrat a znovuzastrcit, preistotu.

Vadne/nahovno moze byt cokolvek.
Skus preistotu aj hrat s otvorenou bednou. Nejaka zmena?
BIOS mas aktualny? (viz web vyrobcu dosky).
Neni tam nieco taktovane? Do BIOSu skus defaults a save&exit. Vo Win odinstaluj vsetky tuniace/OC utility a restart.